KOMUNIKOWANIE I KREOWANIE WIZERUNKU PUBLICZNEGO

Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się bądź zamierzających się zajmować public relations i szerzej rozumianą komunikacją w przedsiębiorstwach, organizacjach i urzędach administracji publicznej. Program zbudowany został w oparciu o dwa bloki tematyczne. Pierwszy tworzą przedmioty ogólne, zapewniające zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu kształtowania pozycji rynkowej organizacji i zarządzania procesami komunikacji międzyludzkiej, są to między innymi: podstawy public relations, podstawy komunikacji społecznej, podstawy marketingu, badania społeczne w public relations, podstawy etykiety i protokołu dyplomatycznego, elementy prawa. Drugi blok to warsztaty poświęcone praktycznym aspektom komunikowania się, kreowania wizerunku, kontaktów z mediami. Wykładowcami są praktycy z zakresu kreowania wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego, badania opinii publicznej, reklamy i kontaktów z mediami oraz nauczyciele akademiccy mający za sobą liczne staże i stypendia w uczelniach zagranicznych, laureaci wielu nagród, łączący pracę naukową z praktyką na rzecz podmiotów politycznych, gospodarczych i administracji publicznej.
Czas trwania studiów: 2 semestry, 207 godzin.
Uzyskane kwalifikacje: studia mają charakter dokształcający: ich absolwent uzyskuje wiedzę i umiejętności przydatne w pracy w działach public relations, komunikacji, reklamy i biurach prasowych przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej.

Termin rejestracji internetowej: 15.05–15.10.2020 r.
Termin składania dokumentów: 2.09–16.10.2020 r.
Sekretariat Instytutu Politologii Uwr
ul. Koszarowa 3
pok. 107
godz. 8.00 – 15.00
Termin rozpoczęcia studiów: październik 2020 r.

• paszport lub dowód tożsamości (dotyczy obywateli Unii Europejskiej) (kserokopia i oryginał do wglądu)

Opłaty za studia podyplomowe w roku akademickim 2020/2021

wydział kierunek semestralna opłata w PLN
Wydział Chemii Studia Podyplomowe Analityka i Diagnostyka Chemiczna 2500
Wydział Filologiczny Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Logopedyczne – specjalność: logopedia ogólna i kliniczna (pierwszy poziom) 2200
Wydział Filologiczny Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Logopedyczne – specjalność: neurologopedia kliniczna (drugi poziom) 2200
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego i Drugiego 2280
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Angielskiego Języka Specjalistycznego 1950
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Dziennikarstwa i Public Relations – specjalność: Public Relations 2500
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Dziennikarstwa i Public Relations – specjalność: Dziennikarstwo 2500
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Język Czeski w Administracji, Turystyce i Biznesie 1950
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Jogi Klasycznej 1850
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Języka Niemieckiego 3750
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Literatura dla dzieci i młodzieży: kultura – edukacja – nowe media 1300
Wydział Filologiczny Studia Podyplomowe Przekładu 1950
Wydział Matematyki i Informatyki Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Nauczanie Matematyki 1600
Wydział Nauk Biologicznych Studia Podyplomowe Zarządzania Środowiskiem Przyrodniczym „Ekoznawca” 2600
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Studia Podyplomowe Dźwięk i Audiosfera 1850
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Studia Podyplomowe „Psychologia Zarządzania” 2400
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Studia Podyplomowe „Psychologiczne Wspomaganie Dzieci i Młodzieży z Trudnościami” 1900
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Studia Podyplomowe Specjalista ds. Zarządzania Rehabilitacją koszt zostanie podany w późniejszym terminie
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Studia Podyplomowe z Psychogerontologii 1950
Wydział Nauk Społecznych Studia Podyplomowe Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego 1950
Wydział Nauk Społecznych Studia Podyplomowe Pozyskiwanie i Wykorzystywanie Informacji w Sferze Publicznej 1950
Wydział Nauk Społecznych Studia Podyplomowe Zawodu Mediatora 1950
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Studia Podyplomowe Administracji Publicznej 1950
Specjalna zniżka dla Absolwentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii w wysokości 10%.
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Studia Podyplomowe Audyt Wewnętrzny – trzeci poziom zarządzania ładem korporacyjnym 2000
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo i Higiena Pracy 1950
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Studia Podyplomowe Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Działaniach Administracji Publicznej -Sytuacje Kryzysowe i Stany Nadzwyczajne 1950
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Studia Podyplomowe Egzekucji Administracyjnej 1800