NEUROLOGOPEDIA KLINICZNA

kwalifikacyjne studia podyplomowe logopedyczne

Absolwenci otrzymują uniwersyteckie świadectwo ukończenia Kwalifikacyjnych Studiów Podyplomowych Logopedycznych drugiego stopnia specjalność neurologopedia kliniczna i tytuł neurologopedy.
Studia przygotowują do prowadzenia terapii poważnych zaburzeń mowy i sfery emocjonalnej( autyzm, upośledzenie umysłowe, jąkanie i dysartria).

Wykaz wybranych przedmiotów:
– Neuropsychologia i psychiatria,
– Psychoterapia, neurologia dziecięca,
– Neurolingwistyka, afazja i dysartria,
– Muzykoterapia i arteterapia,
– Jąkanie,
– Autyzm,
– Kinezjoterapia psychoruchowa,
– Integracja sensoryczna,
– Upośledzenie umysłowe,
– Wczesna interwencja,
– Logorytmika,
– Seminarium dyplomowe

Łącznie: 351 godzin (w tym 85 godz. praktyki)

Czas trwania studiów: 3 semestry – łącznie 370 godzin (w tym 85 godzin praktyki)

Absolwenci otrzymują uniwersyteckie świadectwo ukończenia Kwalifikacyjnych  Studiów Podyplomowych Logopedycznych drugiego stopnia specjalność neurologopedia kliniczna i tytuł neurologopedy.

Wymagania: ukończone studia wyższe, ukończone studia logopedyczne

Zasady naboru: wymagane kwalifikacje do pracy w zawodzie logopedy, ukończone studia wyższe.

Termin rejestracji internetowej: 15.05–15.10.2020 r.,

Termin składania dokumentów: 15.05–15.10.2020 r.,
pon. 15.30–18.30, wt. 9.30–12.00, pt. 9.30–12.00

pl. Biskupa Nankiera 15 B
pok. 216

Termin rozpoczęcia studiów: październik 2020 r.

KierunekOpłaty semestralna [PLN]
Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Logopedyczne - specjalność: neurologopedia kliniczna 2200

Kierownik studiów: dr hab. Anna Majewska-Tworek

Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne Logopedyczne