POZYSKIWANIE I WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI W SFERZE PUBLICZNEJ

Kształcenie na studiach podyplomowych „Pozyskiwanie i wykorzystywanie informacji w sferze publicznej” przeznaczone są dla absolwentów prawniczych, humanistycznych oraz ekonomicznych kierunków studiów, które często nie przygotowują ich do praktycznego wykonywania zawodu. Studia w szczególności skierowane do osób, które zamierzają lub wykonują zawód funkcjonariusza służb mundurowych (Policja, Straż Graniczna, Służba Więzienna, Żandarmeria Wojskowa, Krajowa Administracja Skarbowa, Inspekcja Transportu Drogowego), służb specjalnych (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego) oraz przedstawicieli sektora prywatnego zajmującego się audytem śledczym, finansami oraz usługami detektywistycznymi i ochroną osób i mienia.

Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych I, II stopnia, jednolitych studiów magisterskich kierunków humanistycznych, ekonomicznych oraz prawniczych wykonujących lub zamierzających wykonywać zawód funkcjonariusza służb mundurowych, służb specjalnych oraz przedstawicieli sektora prywatnego zajmującego się audytem śledczym, finansami oraz usługami detektywistycznymi i ochroną osób i mienia.

Wymagania: wykształcenie wyższe.

Zasady naboru: na podstawie złożonego kompletu dokumentów, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin rejestracji internetowej: 15.05 – 17.11.2020 r.

Termin składania dokumentów: 15.05 – 21.11.2020 r.

ul. Koszarowa 3/21, sekretariat

Termin rozpoczęcia studiów: listopad 2020 r.

KierunekOpłata semestralna [PLN]
Studia Podyplomowe POZYSKIWANIE I WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI W SFERZE PUBLICZNEJ1950

Kierownik studiów: dr hab. Adriana Dudek

ul. Koszarowa 3/21 , 351-149 Wrocław