PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY WOBEC DZIECI

Studia są adresowane do osób zajmujących się w praktyce szeroko rozumianą przemocą wobec dzieci, w szczególności do: absolwentów wyższych studiów prawniczych, pedagogicznych, psychologicznych, resocjalizacyjnych, kryminologicznych, administracyjnych. Grupą docelową są również osoby pracujące w ośrodkach interwencji kryzysowej, pracownicy socjalni, pracownicy domów pomocy i ośrodków wsparcia, pedagodzy i psychologowie szkolni oraz praktykujący powszechnie, pracownicy placówek opiekuńczo-wychowawczych i poradni psychologiczno-pedagogicznych, członkowie komisji rozwiązywania problemów alkoholowych i zespołów interdyscyplinarnych, lekarze rodzinni, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, asystenci rodziny, opiekunowie domowi, asystenci osób niepełnosprawnych, policjanci, strażnicy miejscy, wolontariusze organizacji pomocowych i pozarządowych oraz kościołów i związków wyznaniowych działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Rekrutacja 2021/2022:

Zasady naboru: przyjęcie na studia następuje po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego na podstawie kompletu dokumentów –  obowiązuje rejestracja w systemie IRK i złożenie kompletu dokumentów.

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia  studiów w razie braku odpowiedniej liczby Kandydatów.

Termin rejestracji internetowej: 13.07–3.10.2021 r.

Termin składania dokumentów:
13–30.07.2021 r.
pon., wt., czw., pt., godz. 9:00–15:00
śr., godz. 12:00–17:00
02–31.08.2021 r.
pon.–pt., godz. 11:00–13:00
01.09–06.10.2021 r.
pon., wt., czw., pt., godz. 9:00–15:00
śr., godz. 12:00–17:00
sob., godz. 9:00–13:00

korespondencyjnie:
ul. Uniwersytecka 22/26

lub osobiście:
Biuro Obsługi Studenta
sala 22, budynek A, parter
(ul. Uniwersytecka 22/26)

Studia prowadzone są w systemie niestacjonarnym (sobota i niedziela)

Termin rozpoczęcia studiów: październik 2021 r.

KierunekOpłata semestralna [PLN]
Studia Podyplomowe PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY WOBEC DZIECI1550 (Specjalna zniżka dla Absolwentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii w wysokości 10%)

Kierownik studiów: dr hab. Wioletta Jedlecka prof. UWr.
Zastępca Kierownika studiów: dr hab. Joanna Helios

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii