Uniwersytet Wrocławski

REKRUTACJA

MENU

Aktualności

Rejestracja trwa!

Rekrutacja na studia wystartowała! Mamy dla Was około 250 kierunków i 300 specjalności! Zarejestruj się na www.irka.uni.wroc.pl.

Nowe kierunki na UWr w roku akademickim 2024/2025!

W każdym roku akademickim staramy się poszerzać naszą ofertę kierunków studiów! Tak, żeby wychodzić naprzeciw Wam, drodzy kandydaci! Z uwagą notujemy to, co piszecie do nas w mediach społecznościowych, co mówicie nam na targach edukacyjnych. Słuchamy też pracodawców i staramy się sprostać wymogom rynku pracy. Podczas rekrutacji letniej będziecie mogli rejestrować się na nowe kierunki studiów zarówno w formie stacjonarnej jak i niestacjonarnej, kierunki I, II stopnia i jednolite magisterskie, zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.

Listę nowych kierunków znajdziecie tutaj.

Rekrutacja zimowa na start!

Ruszamy z tak zwaną „rekrutacją zimową” inaczej „śródroczną” na studia. To nabór na kierunki studiów, który co roku odbywa się w styczniu na naszej uczelni. Mamy 180 wolnych miejsc na kierunkach magisterskich: informatyce (1,5 rocznej), informatyce (2-letniej), inżynierii geologicznej i matematyce. Rejestracja odbywa się przez Internetowy System Rejestracji Kandydatów IRKA – www.irka.uni.wroc.pl, a szczegółowe informacje – opisy kierunków, harmonogramy rekrutacji, limity miejsc, zasady naboru znajdziecie tutaj.

IRKA krok po kroku - film

Zachęcamy do obejrzenia filmiku dotyczącego procesu rejestracji w systemie IRKA znajdującym się tutaj.
Przeprowadzamy Cię w nim przez wszystkie etapy internetowej rejestracji. Sprawdź, jak łatwo założyć konto w serwisie rekrutacyjnym, dokonać wyboru kierunku studiów i płatności, jak wpisać wyniki z matur, załączyć zdjęcie i wykonać inne czynności w naszym systemie.
Dołącz do naszej społeczności już dziś! Zapraszamy!

Medyczna biotechnologia molekularna - nowość!

W roku akademickim 2023/2024 uruchamiamy na Uniwersytecie Wrocławskim nowy kierunek studiów jednolitych magisterskich 5-letnich w formie stacjonarnej – MEDYCZNĄ BIOTECHNOLOGIĘ MOLEKULARNĄ na Wydziale Biotechnologii.

Dowiedz się więcej o medycznej biotechnologii molekularnej.

Ranking popularności kierunków - stan na 28 czerwca 2023 r.

Mamy już 14 729 zgłoszeń rekrutacyjnych w Internetowym Systemie Rejestracji IRKA! Nabór rozpoczęliśmy 1 czerwca, dla studiów stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich rejestrację w IRKA zamkniemy 10 lipca. Zatem niecałe dwa tygodnie do zakończenia rejestracji na te typy studiów! Które kierunki są dotychczas najpopularniejsze? Sprawdź TUTAJ.

 

 

Nowe kierunki!

Co roku staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom rynku pracy i uruchamiamy nowe, ciekawe kierunki studiów, tak jest i teraz. Od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 uruchamiamy NOWOŚCI!

Tutaj sprawdzisz listę nowości!

 

 

Podyplomówki na UWr!

W ofercie studiów na Uniwersytecie Wrocławskim od roku akademickiego 2023/2024 znajdą się nowe kierunki, także kierunki studiów podyplomowych!

Więcej o studiach podyplomowych.

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

Na Uniwersytecie Wrocławskim trwa także rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2023/2024 w 24 dyscyplinach naukowych. Wśród dyscyplin mamy dwie nowości – inżynierię biomedyczną oraz nauki medyczne.

Przeczytaj więcej o Szkole Doktorskiej na UWr.

Limity UWr

Znane są już limity miejsc na kolejne kierunki w rekrutacji! W naszym serwisie rekrutacyjnym wybierzcie konkretny kierunek, a później zakładkę limity.

Drzwi Otwarte 2023!

Wszystkie osoby zainteresowane studiami na Uniwersytecie Wrocławskim zapraszamy do udziału w Drzwiach Otwartych organizowanych przez poszczególne jednostki znajdziecie na naszej stronie: https://uwr.edu.pl/drzwi-otwarte-2023-aktualizacja/. Lista Drzwi otwartych jest na bieżąco aktualizowana.

Rekrutacja letnia rusza 1 czerwca!

Kandydaci i kandydatki! Rekrutacja na studia na semestr zimowy 2023/2024 ruszy 1 czerwca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Wrocławskiego w serwisie www.rekrutacja.uni.wroc.pl.

Aż 1 mln złotych trafi do studentek i studentów pierwszego roku!

Zaraz po przekroczeniu progu naszej Uczelni czekają na Was atrakcyjne programy wsparcia finansowego. Studentki i studenci pierwszego roku studiów, którzy rekrutowali się jako medaliści, laureaci i finaliści tegorocznych olimpiad lub kandydaci z najwyższymi wynikami otrzymanymi w procesie rekrutacji, mogą otrzymać stypendium Młody Badacz. Przejdź do szczegółów

Uniwersytet Wrocławski
Badawczy od pierwszego dnia

Wiedza to Twój wybór

Wiedza to Twój język. Wiedza to Twoja radość. Zdobywaj ją razem z nami!

Zobacz filmik promocyjny

Uniwersytet Wrocławski
Dobrze wiedzieć więcej

Studia w języku polskim 

DZIAŁ NAUCZANIA
gmach główny, pok. 238
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00
tel. +48 71 375 28 84, +48 71 375 22 37, +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 55
rekrutacja@uwr.edu.pl

Studia w języku angielskim

BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE)
gmach główny, pok. 36
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 9.00–14.00 (środa nieczynne)
tel. +48 71 375 28 77
international@uwr.edu.pl

AKTUALNOŚCI