COMPLIANCE W PRAKTYCE KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Adresat studiów: osoby, które posiadające aktualnie lub w przyszłości uprawnienia decyzyjne w zakresie projektowania, wdrażania oraz nadzoru nad programami, politykami i strategiami compliance; radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, specjaliści w działach prawnych, audytu, kontroli wewnętrznej, finansów, relacji inwestorskich, bezpieczeństwa, ochrony danych; osoby, które są odpowiedzialne za zarządzanie ryzykiem, przeciwdziałanie nadużyciom, zapobieganie stratom, jak również promocję zachowań etycznych; osoby wiążące swój rozwój zawodowy z zatrudnieniem w działach zarządzania ryzykiem lub audytu wewnętrznego.

Kwalifikacje uzyskane po ukończeniu studiów: bezterminowy certyfikat z zakresu Sytemu Zarządzania Zgodnością zgodny z ISO 19600:2014 (późn. ISO 37301) wydany przez DEKRA sp. z o.o., bezterminowy certyfikat auditora wewnętrznego ISO 37001, ISO 3730 wydany przez DEKRA sp. z o.o., bezterminowy certyfikat Specjalisty ds. Compliance (Compliance Officer) wydany przez Uniwersytet Wrocławski.

Zasady naboru: przyjęcie na studia następuje po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego na podstawie kompletu dokumentów –  obowiązuje rejestracja w systemie IRK i złożenie kompletu dokumentów.

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia  studiów w razie braku odpowiedniej liczby Kandydatów.

Termin rejestracji internetowej: 17.07–4.10.2020 r.

Termin składania dokumentów: 17.07–6.10.2020 r.

ul. Uniwersytecka 22/26
Informacje szczegółowe – link.

Termin rozpoczęcia studiów: październik 2020 r., studia prowadzone są w systemie niestacjonarnym (sobota i niedziela)

KierunekOpłata semestralna [PLN]
Studia Podyplomowe COMPLIANCE W PRAKTYCE KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ2749,5 (Specjalna zniżka dla Absolwentów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii w wysokości 10%)

Kierownik studiów: dr Piotr Ochman

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
ul. Uniwersytecka 22/26, 50-145 Wrocław
tel.: + 48 71 375 23 71
podyplomowe.wpae@uwr.edu.pl

ul. Uniwersytecka 22/26
Informacje szczegółowe – link.