Uniwersytet Wrocławski

REKRUTACJA

MENU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

Aktualności

1 mln dla 100 najlepszych kandydatek i kandydatów na 1 roku studiów!

Kandydaci i kandydatki! Zaraz po przekroczeniu progu uczelni czekamy na Was z atrakcyjnymi programami indywidualnego rozwoju i wsparcia finansowego. Mamy 1 mln dla 100 najlepszych kandydatek i kandydatów na 1. roku studiów w ramach programu MŁODY BADACZ 2020-2025 – Studenckie stypendia na start. Koniecznie przeczytajcie więcej informacji!

 

Informator dla kandydatów na studia

Wirus pokrzyżował nam plany – nie mogliśmy spotkać się z Wami na targach, nie mogliście przyjechać do nas na spotkania rekrutacyjne. Dlatego tegoroczny informator dla kandydatów na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie publikujemy w formie elektronicznej. Zobacz informator

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

15 maja rozpoczęła się również rekrutacja do Szkoły Doktorskiej! Nowością w stosunku do roku ubiegłego jest rekrutacja na nowy program kształcenia – nauk o bezpieczeństwie. Zapraszamy do rejestracji w systemie IRKA.

Ruszyła rekrutacja!

15 maja 2020 roku Uniwersytet Wrocławski uruchomił Internetowy System Rejestracji Kandydatów!

Ze względu na obawy i wątpliwości związane z obecną sytuacją informujemy, że harmonogram rekrutacji na studia na Uniwersytecie Wrocławskim zostanie dostosowany do tegorocznych terminów matur oraz ogłoszenia ich wyników. Będzie to harmonogram obowiązujący zarówno dla tegorocznych maturzystów, jak i tych z lat wcześniejszych. Prosimy o śledzenie szczegółowych informacji, które będą publikowane na stronie rekrutacyjnej Uczelni.

Znamy datę zamknięcia systemu IRK!

Internetowy System Rejestracji Kandydatów uruchomiony 15 maja zostanie zamknięty 13 sierpnia. W tym okresie kandydaci na studia będą mogli rejestrować się w systemie i wybierać kierunki studiów. Cały harmonogram rekrutacji zostanie opublikowany na naszej stronie w zakładce „harmonogram” po podaniu do wiadomości terminu publikacji wyników maturalnych w Krajowym Rejestrze Matur. Naszych kandydatów prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości!

Drzwi Otwarte online na Wydziale Fizyki i Astronomii

Interesują Cię studia z fizyki, astronomii lub informatyki stosowanej? Zobacz filmy z Drzwi Otwartych online na Wydziale Fizyki i Astronomii. Przejdź do filmów

Limity miejsc na kierunki

Kandydaci i kandydatki, znamy już limity miejsc na poszczególne kierunki studiów w rekrutacji na rok akademicki 2020/2021. Znajdują się one w zakładkach „limity” po wybraniu konkretnego kierunku. Good to know more!

Rekrutacyjna checklista 2020/21

Kandydacie, czy lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik? A może wręcz przeciwnie – daty i harmonogramy zwykle uciekają z Twojej głowy z chwilą, gdy tylko do niej trafią? Bez względu na to, czy jesteś w pierwszej lub w drugiej grupie, Uniwersytet Wrocławski ma dla Ciebie ciekawą propozycję – rekrutacyjną checklistę. Pobierz rekrutacyjną checklistę (pdf)

Znamy terminy matur! A co z rekrutacją?

Na konferencji prasowej Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piątkowskiego dowiedzieliśmy się o decyzji dotyczącej terminów tegorocznych matur dla uczniów liceów i techników. Maturzyści pierwsze egzaminy dojrzałości napiszą 8 czerwca, a ostatnie 29 czerwca. Na tę decyzję czekali zarówno maturzyści, jak i uczelnie. Od terminów matur bowiem zależy tegoroczna rekrutacja na studia. Czytaj więcej

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Jakie są progi punktowe? Czy dokumenty muszę składać osobiście? Co to jest II i III tura naboru? Wiemy, że rekrutacja na studia jest dla Ciebie bardzo ważna i że w Twojej głowie pojawia się teraz dużo wątpliwości. Ale spokojnie, na pewno dasz sobie ze wszystkim radę, a z wątpliwościami pomoże Ci nasz rekrutacyjny FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kandydatów pytania. Przejdź do FAQ

Drzwi otwarte 2020 - odwołane

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zostały odwołane drzwi otwarte w tradycyjnej formie.

Studia w języku polskim 

DZIAŁ NAUCZANIA
gmach główny, pok. 238
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00
tel. +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55
rekrutacja@uwr.edu.pl

Studia w języku angielskim

BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE)
gmach główny, pok. 36
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 9.00–14.00 (środa nieczynne)
tel. +48 71 375 28 77
international@uwr.edu.pl

AKTUALNOŚCI